Sıra No Kategori Adı Soyadı Ülke Kulüp SI No Etaplar Onaylı
129 E10 Ömer Tahir Güleç TUR FERDİ 5
183 E10 Arjen Can Kaptanoğlu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2133763 3-4-5
141 E10 Kayra Korkmaz TUR KOCASİNAN GSİM SK 5
134 E10 Yiğit Eren Aydın TUR KOCASİNAN GSİM SK 5
140 E10 Miraç Ata Yüce TUR KOCASİNAN GSİM SK 5
227 E10 Murat Kerem Durak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144369 1-2-3-4-5
228 E10 Bedir Buğra Koç TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131075 1-2-3-4-5
240 E10 Mehmet Albayrak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144348 1-2-3-4-5
245 E10 Muhammed Kayra Demirdöğen TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131071 1-2-3-4-5
247 E10 Ömer Furkan Göktepe TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144354 1-2-3-4-5
201 E10 Yaşar Eymen Barak TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8019420 3-4-5
171 E12 Kubilay Herekçi TUR FERDİ 3-5
211 E12 Abdul Kerim Yeşilyurt TUR FERDİ 3-5
22 E12 Deniz Ares Aksın TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8510215 3-4-5
132 E12 Atlas Pamukcu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8004611 3-4-5
195 E12 Umut Efe Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511055 3-4-5
224 E12 İsmet Kağan Doğan TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131078 1-2-3-4-5
225 E12 Umut Oğuzalp TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144361 1-2-3-4-5
229 E12 Mehmet Emir Sürücü TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131051 1-2-3-4-5
233 E12 Adnan Ege Ersan TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131070 1-2-3-4-5
44 E14 Talha Mutlu TUR FERDİ 1-2-3-4-5
184 E14 Artun Umut Kılıç TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8210231 3-4-5
185 E14 Ata İsmet Turhangil TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8482654 3-4-5
189 E14 Can Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511060 3-4-5
196 E14 Umut İyidir TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8514584 3-4-5
158 E14 Boğaç Rüzgar Tuzcuoğulları TUR BALIKESİR GSK 8510201 1-2-3-4-5
217 E14 Murat Güner TUR ERDEMLİ SK 3-5
218 E14 Uğur Orhan TUR ERDEMLİ SK 3-5
250 E14 Muhammet Shammout TUR ERDEMLİ SK 3-5
253 E14 Efe Bulut Koşdere TUR GÜNEŞİM GSK 7008066 1-2-3-4-5
139 E14 Eren Alçı TUR KOCASİNAN GSİM SK 5
110 E14 Yusuf Kızıltepe TUR NUH MEHMET BALDÖKTÜ ANADOLU LİSESİ 2-3-5
111 E14 Ahmet Selçuk Künç TUR NUH MEHMET BALDÖKTÜ ANADOLU LİSESİ 2-3-5
263 E14 Alp Çınar Yücel TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
222 E14 Gazi Şahin TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131040 1-2-3-4-5
223 E14 Alperen Yaşar Kahraman TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144350 1-2-3-4-5
230 E14 Yağız Tecer TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144347 1-2-3-4-5
231 E14 Mustafa Bedirhan Kuru TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144352 1-2-3-4-5
232 E14 İrfan Çoban TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144382 1-2-3-4-5
241 E14 Muhammet Berat Şenel TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131088 1-2-3-4-5
248 E14 Mehmet Ali Kocamemik TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144379 1-2-3-4-5
249 E14 Mir Dursun Fırat Öcal TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144383 1-2-3-4-5
279 E14 Mustafa Sandık TUR SPOR AŞ BİSİKLET TAKIMI 3-4-5
31 E16 Kaan Kaşıkçı TUR FERDİ 1-2-3-4-5
33 E16 Şükrü Yuka TUR FERDİ 1-2-3-4-5
37 E16 Yiğit Kerem Deveci TUR FERDİ 1-2-3-4-5
45 E16 Kerem Güneş TUR FERDİ 1-2-3-4-5
65 E16 Metehan Taşcı TUR FERDİ 1-2-3-4-5
19 E16 Arın Doğu Dilmeç TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8510228 3-4-5
90 E16 Murat Ali Yurdakul TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8501393 3-4-5
96 E16 Çınar Can Abay TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8509255 3-4-5
162 E16 Arda Doruk Bardak TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511042 3-4-5
182 E16 Alp Mollamahmutoğlu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2146417 3-4-5
194 E16 Toprak Sökmen TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8510214 3-4-5
259 E16 Kuzey Tuncer TUR GÜNEŞİM GSK 7205180 1-2-3-4-5
81 E16 Egemen Tülek TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503720 3-5
178 E16 Çağan Göztaş TUR MNC ORYANTIRING 1450820 3-4-5
270 E16 Eymen Yılmaz TUR SAFARİ DSK 9201370 1-2-3-4-5
239 E16 Mert Ekşi TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131019 1-2-3-4-5
61 E16 Kayra Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8501418 3-4-5
24 E18 Mustafa Semih Erkurt TUR FERDİ 1-2-3-4-5
41 E18 Mert Ünsal TUR FERDİ 1-2-3-4-5
117 E18 Yavuz Selim Şırkı TUR FERDİ 8502542 1-2-3-4-5
147 E18 Buğra Karaman TUR FERDİ 8501826 1-2-3-4-5
112 E18 Burak Efe Değirmenci TUR ALTUN HEDEF GSK 8501775 1-2-3-4-5
1 E18 Kayra Mete Sakaoğlu TUR ALTUN ORYANTİRİNG VE ASK 8503785 1-2-3-4-5
63 E18 Utku Çiçek TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8240943 1-2-3-4-5
7 E18 Olkan Hasan Sırrı Yılmaz TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2153275 3-4-5
91 E18 Cemal Şeker TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8509269 3-4-5
157 E18 Altar Ilgaz Tuzcuoğulları TUR BALIKESİR GSK 8122606 1-2-3-4-5
150 E18 Osman Raşit Aydın TUR ERDEMLİ BELEDİYE SK 8514576 3-4-5
70 E18 Burak Tınık TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503768 1-2-3-4-5
82 E18 Mirsad Ulaş Akbaş TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503794 3-4-5
154 E18 Kaan Mahmutcuk TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503722 3-4-5
267 E18 Kubilay Karataşlı TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
268 E18 Mert Yılmaz TUR SAFARİ DSK 8501362 1-2-3-4-5
168 E18 Maxim Dranhai TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8502538 3-4-5
83 E20 Muhammed Enes Şenol TUR FERDİ 1-2-3-4-5
77 E20 Mahmut Hakan Saglam TUR FERDİ 1-2-3-4-5
130 E20 Yasin Deniz Tarıoğlu TUR FERDİ 50 4
186 E20 Barış Efe Ağtaş TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2133768 3-4-5
108 E20 Halil Özdemir TUR BALIKESİR GSK 8500726 3-5
69 E20 Murat Eyüpler TUR DEĞİRMENDERE DSK 8503728 1-2-3-4-5
149 E20 Abidin Getirici TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 8503770 3-4-5
198 E20 Hamdi Koçaş TUR KONYA GSK 3-4-5
172 E20 Bilgekağan Okur TUR MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK 2102394 3-5
16 E20 Hüseyin Gökay TUR NEO DSK 8503772 3-4-5
202 E20 Caner Kurt TUR PİKOLO SPOR KULÜBÜ 1501808 3-4-5
54 E20 Ahmet Polat TUR TAVŞANLI ORYANTİRİNG GSK 8623486 1-2-3-4-5
50 E21A Ali Karadeli TUR FERDİ 1-2-3-4-5
84 E21A Görkem Çetin TUR FERDİ 1-2-3-4-5
85 E21A Halil Şeker TUR FERDİ 1-2-3-4-5
86 E21A Ahmet Can Öztürk TUR FERDİ 1-2-3-4-5
87 E21A Yunus Bulut TUR FERDİ 1-2-3-4-5
104 E21A İsa Ertuğrul TUR FERDİ 1-2-3-4-5
105 E21A Yiğit Sel TUR FERDİ 1-2-3-4-5
109 E21A Buğracan Şahin TUR FERDİ 1-2-3-4-5
121 E21A Yun Han Lee TUR FERDİ 9562202 1-2-3-4-5
146 E21A Burak Bozkaya TUR FERDİ 1
142 E21A Günçe Kalyoncu TUR FERDİ 8406161 1-2-3-4-5
143 E21A Ali Kılıç TUR FERDİ 1-2-3-4-5
144 E21A Muhammed Emin Kaya TUR FERDİ 1-2-3-4-5
274 E21A Hüseyin Muslu TUR FERDİ 3-4-5
38 E21A Fatih Soykan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8101610 1-2-3-4-5
56 E21A Rifat Özgür Özer TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8500732 1-2-3-4-5
72 E21A Samet Tuğrul Kuzuoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501357 1-2-3-4-5
74 E21A Artun Yeni TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8503727 1-2-3-4-5
76 E21A Mehmet Yavuz Yardımcı TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8019070 1-2-3-4-5
174 E21A Barış Rodi Bayar TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8511044 1-2-3-4-5
199 E21A Hami Emircan Aydın TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8518816 1-2-3-4-5
209 E21A Onat Barış Ercan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8011213 1-2-3-4-5
14 E21A Onur Bugüs TUR KANYON GDSK 1-2-3-4-5
173 E21A İbrahim Demir TUR MERSİN BAHRİYE YELKEN DOĞA SK 2102385 3-5
266 E21A Muhammed Vehbi Yavuz Karataşlı TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
137 E21A Tolga Öztürk TUR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ SK 8510216 3-4-5
118 E21E Ömer Furkan Yumuşak TUR FERDİ 3-4-5
60 E21E Huzeyfe Sığırcı TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 8503737 1-2-3-4-5
55 E21E Ali Aydın TUR BAŞKENT HEDEF SK 8236292 3-4-5
52 E21E Kaan Çakır TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 1240458 3-4-5
78 E21E Ahmet Berkan Kuzuoğlu TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8231997 1-2-3-4-5
5 E21E Ercan Dudak TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646928 1-2-3-4-5
57 E21E Mustafa Alperen Çetinkaya TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646929 1-2-3-4-5
59 E21E Murat Arslantaş TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646927 1-2-3-4-5
71 E21E Harun İşler TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503734 1-2-3-4-5
273 E21E Cansel Saraç TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503736 1-2-3-4-5
15 E21E Özcan Deniz TUR KASTAMONU ORYANTİRİNG SK 1-2-3-4-5
6 E21E Gökhan Bilici TUR NEO DSK 1111111 1-2-4-5
103 E21E Abdullah Kaşlı TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8055765 1-2-3-4-5
114 E21E Koray Şahin TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8519815 1-2-3-4-5
115 E21E İsmail Uslu TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8512533 1-2-3-4-5
116 E21E Doğukan Koç TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8055758 1-2-3-4-5
119 E21E Ayhan Bikir TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8516214 1-2-3-4-5
122 E21E Onur Altın TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8519818 1-2-3-4-5
123 E21E Cenk Özgüler TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8519817 1-2-3-4-5
124 E21E Çağlar Kasım TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8516515 1-2-3-4-5
125 E21E Özgür Fettah TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8055750 1-2-3-4-5
170 E21E Osman Günay TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8055760 1-2-3-4-5
275 E21E Hasan Hüseyin Fırat TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8501375 1-2-3-4-5
260 E35 Deniz Özşahin TUR FERDİ 8502548 5
216 E35 Metin Keleş TUR Ferdi 1-2-3-4-5
203 E35 Mustafa Çağlar Ünalmış TUR PUSULA DOĞA SPOR KULÜBÜ 8503757 1-2-3-4-5
151 E35 Nazim Altun TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8501839 1-2-3-4-5
152 E35 Mesut Salman TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8502547 1-2-3-4-5
210 E35 Gökşen Mehmet Donbaloğlu TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8055753 2-3-5
133 E40 Hüseyin Yaman Pamukcu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2770994 3-4-5
255 E40 İlker Açık TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 8502539 3-4-5
256 E40 Barış Baltacı TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 8502519 3-4-5
80 E40 Mustafa Gürker Tepe TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8646923 1-2-3-4-5
27 E40 Erkan İyigün TUR ORYANTİRİNG ORDUSU SK 8510217 3-4-5
180 E40 Barış Göztaş TUR PİKOLO SPOR KULÜBÜ 7021208 3-4-5
269 E40 Alper Kaya TUR PİKOLO SPOR KULÜBÜ 8514628 3-4-5
73 E40 Suat İpekoğlu TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8105262 3-4-5
8 E45 Doğu Suat Kalyon TUR FERDİ 3-4-5
2 E45 Kenan Aksın TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511050 3-4-5
192 E45 Hasip Mahir Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511038 3-4-5
153 E45 Salih Ergül TUR TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ SK-TSK 8602552 1-2-3-4-5
176 E50 Nuri Dağdelen TUR FERDİ 2146421 3-4-5
165 E50 Murat Türker Nazlıaka TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511072 3-4-5
257 E50 Ercan Tilkicik TUR DEVREK DOĞA KAŞİFLERİ SK 1405896 3-4-5
136 E50 Ludovic Antresangle FRA YAKAMOZ GSK 8407007 1-2-3-4-5
155 E55 Ahmet Yaşar TUR ERDEMLİ SK 3-4-5
200 E55 Ahmet Çeltik TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 1395263 3-4-5
191 E60 Fatih Mehmet Kovancı TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2210643 3-4-5
126 E60 Koray Dever TUR BALIKESİR GSK 8509123 1-2-3-4-5
40 E60 Ali Günal Erdem TUR DEĞİRMENDERE DSK 8501381 1-2-3-4-5
49 K10 Elif Kalyon TUR FERDİ 3-4-5
261 K10 Gülsima Işlak TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
221 K10 Bilge Durak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144356 1-2-3-4-5
234 K10 Bilge Bedir TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131084 1-2-3-4-5
237 K10 Betül Albayrak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144390 1-2-3-4-5
238 K10 Elif Karaköy TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131086 1-2-3-4-5
135 K12 Zeynep Yalçin TUR FERDİ 5
159 K12 İdil Naz Erden TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2153273 3-4-5
161 K12 Deniz Derin Çelik TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511066 3-4-5
187 K12 Begüm Mollamahmutoğlu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8209261 3-4-5
220 K12 Beyza Gürbüz TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131097 1-2-3-4-5
127 K14 Aynur Nida Öztürk TUR FERDİ 3-5
212 K14 Nisa Nur Yeşilyurt TUR FERDİ 3-5
17 K14 Oya Nurhan Birdane TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2153274 3-4-5
89 K14 Ceyla Altunakar TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2029800 3-4-5
93 K14 Ela İlboğa TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1402633 3-4-5
94 K14 Derya İrem Temizsoylu TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8510226 3-4-5
95 K14 Ece Yakut TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511062 3-4-5
97 K14 Elif Ece Arabulan TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511030 3-4-5
138 K14 Elif Demir TUR KOCASİNAN GSİM SK 5
258 K14 Bahar Işlak TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
251 K14 Nefise Zontul TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131066 1-2-3-4-5
226 K14 Melike Zeren Akgül TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144372 1-2-3-4-5
235 K14 Reyyan Tek TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144366 1-2-3-4-5
243 K14 Zülal Çavuşer TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131082 1-2-3-4-5
244 K14 Nehir Naz Burhan TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131044 1-2-3-4-5
246 K14 Ilgın Çakmak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144358 1-2-3-4-5
30 K16 Rumeysa Altıntaş TUR FERDİ 1-2-3-4-5
32 K16 Elif Nazlı Kalay TUR FERDİ 1-2-3-4-5
34 K16 Cemre Arık TUR FERDİ 1-2-3-4-5
35 K16 Begüm Abay TUR FERDİ 1-2-3-4-5
42 K16 Şevval İlhan TUR FERDİ 1-2-3-4-5
43 K16 Ecem Sarıyer TUR FERDİ 1-2-3-4-5
46 K16 Rümeysa Hasta TUR FERDİ 1-2-3-4-5
207 K16 Tuğba Nur Baykaldı TUR FERDİ 1-2-3-4-5
208 K16 Yaren Arslan TUR FERDİ 1-2-3-4-5
20 K16 Aren Ardıç TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2210630 3-4-5
21 K16 Beril Özer TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8509294 3-4-5
98 K16 Ada Selin Yurduşen TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511054 3-4-5
190 K16 Elif Koçdağ TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8511028 3-4-5
280 K16 Derin Karaaslan TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2153281 3-5
66 K16 Sedanur Balıkcı TUR GÜRPINAR YEŞİL VADİ SK 8511073 3-4-5
262 K16 Ekin Su Şenol TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
236 K16 Gizem Mina Özyazıcı TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144351 1-2-3-4-5
242 K16 Filiz Çiftçi TUR SİVAS BELEDİYE SK 2144347 1-2-3-4-5
167 K16 Beste Adıgüzel TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8509253 3-4-5
26 K18 Selin Yontar TUR FERDİ 1-2-3-4-5
28 K18 Zeynep Naz Şanver TUR FERDİ 1-2-3-4-5
204 K18 Fadime Zehra Ulaş TUR FERDİ 1-2-3-4-5
179 K18 Ezgi Su Darka TUR FERDİ 1-2-3-4-5
206 K18 Yağmur Şimşek TUR FERDİ 7200005 3-4-5
193 K18 Maya Turhangil TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8509282 3-4-5
254 K18 Duru Sürücü TUR GÜNEŞİM GSK 7205198 1-2-3-4-5
213 K18 Zeynep Ecrin Sakallı TUR İNÖNÜ BELEDİYESİ GSK 8503783 3-5
12 K20 Sude Naz Külah TUR FERDİ 1-2-3-4-5
106 K20 Melek Yıldıran TUR FERDİ 1-2-3-4-5
107 K20 Şerife Nur Kuzuluk TUR FERDİ 1-2-3-4-5
128 K20 Bahar Padak TUR FERDİ 1-2-3-4-5
53 K20 Eylül Şenal TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8636947 1-2-3-4-5
79 K20 Buse Açıl TUR BALIKESİR GSK 8501364 1-2-3-4-5
156 K20 Ayşa Asya Tuzcuoğulları TUR BALIKESİR GSK 8141213 3-4-5
23 K20 Sueda Berksoy TUR MUĞLA GSM 1-2-3-4-5
64 K20 Beyza Nur Kaplan TUR YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 8507937 1-2-3-4-5
67 K20 Eylül Begüm Korkmaz TUR YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 8507935 3-5
68 K20 Eylül Begüm Korkmaz TUR YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK 8507935 1-2-3-4-5
100 K21A Ülkü Bozdağ TUR FERDİ 2023102 1-2-3-4-5
102 K21A Damla Bayındır TUR FERDİ 1-2-3-4-5
181 K21A Hümeyra Karaca TUR FERDİ 1-2-3-4-5
215 K21A Derya Buçuk TUR FERDİ 1-2-3-4-5
169 K21A Zeynep Ebrar Ateş TUR ALTUN HEDEF GSK 8511204 1-2-3-4-5
160 K21A Büşra Ateş TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2661150 3-4-5
145 K21A Serra Aktaş TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8503723 1-2-3-4-5
148 K21A Eda Okşan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8500730 1-2-3-4-5
214 K21A Neslihan Kerimoğlu TUR PİKOLO SPOR KULÜBÜ 1-2-3-4-5
265 K21A Gülşah Karataşlı TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
29 K21E Sırma Karakaya TUR FERDİ 1-2-3-4-5
51 K21E Fatmanur Yüceoğlu TUR FERDİ 1-2-3-4-5
101 K21E Elif Türkoğlu TUR FERDİ 1-2-3-4-5
276 K21E Yasemin Özbir TUR FERDİ 1-2-3-4-5
277 K21E Ayşegül Çürüttü TUR FERDİ 1-2-3-4-5
278 K21E Aybüke Şimşek TUR FERDİ 1-2-3-4-5
58 K21E Özge Bozça TUR ANADOLU ORYANTİRİNG SK 0 1-2-3-4-5
39 K21E Neslinur Kalkan TUR İSTANBUL ORIENTEERING SK-İOG 8501391 3-4-5
75 K21E Ayşe İşler TUR JANDARMA GÜCÜ SK 8503714 1-2-3-4-5
13 K21E İrem Halat TUR NEO DSK 2028752 1-2-3-4-5
36 K35 Nermin Fenmen TUR FERDİ 8021156 1-2-3-4-5
272 K35 Halide Merve Kaya TUR MNC ORYANTIRING 3-4-5
264 K35 Yağmur Işlak TUR PUSAT SK 1-2-3-4-5
197 K35 Gülcan M.Durak TUR SİVAS BELEDİYE SK 2131100 1-2-3-4-5
62 K35 Ahu Yetiş TUR YENİMAHALLE TEKNİK GSK 8105261 3-4-5
188 K40 Behice Yüce Ergin TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 2133773 3-4-5
177 K40 Gülçin Göztaş TUR MNC ORYANTIRING 1450788 3-4-5
11 K40 Müge Dağdelen TUR PİKOLO SPOR KULÜBÜ 2146422 3-4-5
271 K45 Melike Nokay TUR FERDİ 3-5
120 K45 Munise Akdoğan TUR ALTUN HEDEF GSK 3-5
92 K45 Şenay İlboğa TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 1402693 3-4-5
99 K45 Sevda Yalçın TUR ANKARA ORIENTEERING SK-AOSK 8501363 3-4-5
175 K50 Nuran Yiğit TUR FERDİ 1-2-3-4-5
113 K50 Ayşegül Güner Değirmenci TUR ALTUN HEDEF GSK 2029410 1-2-3-4-5
252 K50 Pervin Avşar TUR GÜNEŞİM GSK 7207477 1-2-3-4-5

Kayseri OİT Çerez Kullanımı


Sitemizin kullanımını kolaylaştırmak ve size kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için çerezleri kullanıyoruz.

Kabul Et ve Devam Et

Gizlilik ve Çerez Politikası

Loading...